Výroba rozvaděčů nízkého napětí

Hlavní stránka » Služby » Výroba rozvaděčů nízkého napětí

route

Majoritní podíl v naší produkci je tvořen výrobou elektrických rozvaděčů nízkého napětí. Zákazník dodává výrobní dokumentaci a my zařídíme vše další potřebné. Jsme schopni zajišťovat nákup veškerého materiálu sami, kde spolupracujeme s renomovanými dodavateli, jako jsou Lapp Kabel, Phoenix Contact, Schneider, Siemens, Wago a další. Stavíme ale rozvaděče též ze zákazníkem dodaného materiálu. Našimi předními odběrateli jsou firmy KHS GmbH se sídlem v Dortmundu, Německo; Lenze Anlagentechnik GmbH se sídlem v Enns, Rakousko nebo skupina RITTER Gruppe v Německu.

Naše společnost je také schopna dodávat plechové dílce a skříně včetně lakování, zajistit napěněné těsnění na dveře a kapacitní nastřelování závitových trnů.

Průřez cílových trhů, kam dodáváme rozvaděče, sahá od potravinářského průmyslu, přes textilní průmysl, zpracování dřeva, skladové systémy, výrobu elektromotorů, až po dopravní systémy a distribuci elektrické energie. Se všemi zákazníky spolupracujeme na dlouhodobém časovém horizontu.